Про проведення громадського обговорення

Оприлюднення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення:
Законом України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» (№4865-VI від 24.05.2012) передбачено процедуру присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій. Згідно ст. 6 вказаного Закону необхідно подати узагальнені зауваження і пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення.

Постановою Кабінету Міністрів України № 989 від 24 жовтня 2012 року «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» затверджено порядок проведення громадського обговорення.


Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи: комунальна установа, стадіон.
Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі: пропонується присвоїти міському стадіону ім’я Михайла Валерійовича Байова.
Обґрунтування пропозиції:
Байов Михайло Валерійович протягом багатьох років присвячував себе такому виду спорту, як футбол. Вихованці спортивної школи, під керівництвом тренера-викладача Байова Михайла Валерійовича, займали призові місця у Всеукраїнських, обласних та міських змаганнях.
За період роботи Байов М.В. зарекомендував себе як сумлінний, творчий працівник, тренер - викладач, що володіє високим рівнем професіональної компетентності, завжди знаходив індивідуальний підхід до всіх своїх вихованців. Михайло Валерійович постійно підвищував рівень професійної підготовки на курсах підвищення кваліфікації, займався самоосвітою. Приймав активну участь в проведенні багатьох міських змаганнях в якості судді та організатора.


Байов Михайло Валерійович вніс великий внесок в розвиток спорту в місті Авдіївка і присвятив цьому все життя.
Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи: трудовий колектив КЗ «Міська ДЮСШ» Авдіївської міської ради (протокол №1 від 12.02.2021 загальних зборів трудового колективу КЗ «Міська ДЮСШ» Авдіївської міськради) та вихованці, батьки тренера-викладача.


Дата громадського обговорення: 26.04.2021 року о 14:00
Місце проведення: Донецька область, м. Авдіївка, вулиця Менделеєва, будинок 6 (актова зала).
Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень):
Усі пропозиції та зауваження подаються в письмовій або усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, комунальному закладу «Міська дитячо-юнацька спортивна школа» Авдіївської міської ради протягом 30 днів з дати опублікування відповідного інформаційного повідомлення за адресою: м. Авдіївка, вулиця Менделеєва, будинок 6, тел. +380663677639 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.
Адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:
Тел. +380502689180, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: Начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області Кравченко Олексій Вікторович.
Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:
Узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області avdvca.gov.ua
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні питання щодо присвоєння міському стадіону імені Байова Михайла Валерійовича.