Декадник присвячений Дню здоров’я у місті Авдіївка

Щорічно за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. З метою пропаганди здорового способу життя, обізнаності населення щодо зміцнення та збереження здоров’я, з нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я у місті Авдіївка, 02 квітня 2021 року розпочався Декадник здоров’я. Організаторами заходу виступили : відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, КЗ «Авдіївський МЦ ФЗН «Спорт для всіх» та КЗ «МДЮСШ» Авдіївської міськради.

До участі у заході було запрошено представників: Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, КП «Служба єдиного замовника» Авдіївської міської ради та Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Покровського району Донецької області. Спортивні конкурси були пов’язані з баскетболом та футболом, а наприкінці відбулись міні-матчі з волейболу.

Ми вдячні командам, які підтримують здоровий спосіб життя і як казав Вільям Шекспір: «Здоров’я – дорожче золота», тому бережіть себе та слідкуйте за спортивними новинами.