ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ У ДИТЯЧОМУ ЦЕНТРІ «МИРГОРОДСЬКИЙ»

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області інформує, що Дитячий оздоровчий центр санаторного типу «Миргородський» Полтавської обласної ради має можливість прийняти на оздоровлення дітей міста Авдіївка. Оздоровлення дітей заплановано в чотири етапи по 7 дітей на кожну оздоровчу зміну, а саме:

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні мешканці міста Авдіївка!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області інформує про закінчення проведення  масового перерахунку (без звернення громадян) розміру житлової субсидії у зв’язку з закінченням опалювального сезону одержувачам субсидії у квітні місяці поточного року.

Детальніше...

Зі святом Перемоги!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області вітає  всіх ветеранів  із Днем Перемоги! Дорогі ветерани! Ваш героїзм, рішучість і непохитна відданість  буде пам’ятатися вічно. Бажаємо  в цей День здоров’я, радості і щастя. Нехай перемога супроводжує Вас скрізь і завжди, серце не знає болю і туги, а в душі завжди грає переможний марш. Наша щира вдячність і низький уклін Вам за нашу Батьківщину. Здоров’я і довгих років життя Вам. Ми пишаємося Вами!

Детальніше...

Шановні громадяни м.Авдіївка, які отримують пільгу на оплату житлово-комунальних послуг!

В рамках підготовки до надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє громадян м.Авдіївка про запровадження з 01 жовтня 2019 року надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області звертає Вашу увагу, що  постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №373 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій з 1 травня 2019 року.

З 1 травня 2019 року  перерахунок субсидій на неопалювальний період,  для більшості споживачів, буде проведено в автоматичному режимі, без звернення громадян.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення інформує постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях про можливість отримання послуг з психологічної реабілітації у наступних закладах:

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення інформує постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі стримування збройної агресії Російської федерації у Донецькій та Луганській областях про можливість отримання послуг з психологічної реабілітації у наступних закладах:

Детальніше...

26 квітня – День Чорнобильської трагедії. Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф

33 роки тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

Ця трагічна дата назавжди увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа в ХХ столітті. Ось уже минуло стільки років після аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС, але в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій. Чорнобиль завжди буде нашим спільним болем, символом великого людського горя, адже це – одне з найбільш болючих випробувань, що випали на долю українського народу.

Детальніше...

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ - 2019

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації  здійснено розподіл путівок до ДПУ «МДЦ «Артек» та ДП «УДЦ «Молода гвардія» на ІV тематичну зміну. Місто Авдіївка, згідно зазначеного розподілу, отримало 2 путівки.

Детальніше...

ДО УВАГИ

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», законні представники дітей мають можливість самостійно обрати реабілітаційну установу, в якій дитина може отримати реабілітаційні послуги.

Детальніше...

Оголошення

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку та обслуговування громадян пільгових категорій на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника

Основні вимоги до кандидата:

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Вільне володіння  ПК. Знання державної мови.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Авдіївка, вулиця Менеделеєва, 6, та за телефоном 095-600-40-26.

ДО УВАГИ

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що 27.03.2019 прийнята постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Детальніше...

Дочірні категорії