Соціальний захист інформує

 

В період з 06.10.2020 по 12.10.2020 спеціалістами управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка здійснено виплати:

за рахунок коштів державного бюджету:

-    підприємству ТОВ ОНВРЦ «Ортес» фактичної вартості технічних засобів реабілітації для забезпечення осіб з інвалідністю на загальну суму 6,0 тис.грн.;
-    відшкодування вартості путівки санаторно-курортному закладу ТОВ «Санаторій «Курорт Орлівщина» с.Орлівщина за отримання санаторно-курортних послуг особі з інвалідністю, на загальну суму 7,7 тис.грн.;
-    відшкодування вартості путівок санаторно-курортним закладам за надання послуг з реабілітації дітей з інвалідністю, на загальну суму 16,0 тис.грн.;

Детальніше...

ІНФОРМУЄМО ПРО ПОТОЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ КОМІСІЇ

13 жовтня 2020 року, під головуванням заступника керівника військово - цивільної адміністрації міста Авдіївка Сергія Легенького, відбулося засідання соціальної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Основна функція комісії – прийняття рішення про призначення (відновлення) або відмову в призначенні (відновленні) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам у випадках, визначених законодавствам.

Детальніше...

Ваша довідка ВПО підтягнулась до Дії?


Кабінетом Міністрів України запроваджено електронну версію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи у мобільному застосунку Дія.
Електронна довідка та довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (паперовий варіант) мають однакову юридичну силу, зокрема електронна довідка пред’являється особою на смартфоні, без пред’явлення її паперової форми.
У випадку, якщо у внутрішньо переміщеної особи не відображається її електронна довідка, або електронна довідка малолітньої дитини, недієздатної особи або особи, дієздатність якої обмежена, законним представником якої вона є, або інформація в електронній довідці відображається некоректно, зокрема відсутні відомості про зареєстроване та фактичне місце проживання тощо, рекомендуємо звернутись до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м.Авдіївка, вул.Менделеєва, 6 або за телефоном 0956004026.

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням:
https://osvita.diia.gov.ua/

Детальніше...

Соціальний захист інформує

В період з 29.09.2020 по 05.10.2020 спеціалістами управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка здійснено виплати:

за рахунок коштів державного бюджету:

-    державних соціальних допомог на загальну суму 2541,3 тис.грн.;
-    житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 371,0 тис.грн.;
-    підприємству «Владіслава» (м.Краматорськ) фактичної вартості технічних засобів реабілітації на загальну суму 2,0 тис.грн.

Детальніше...

ІНФОРМУЄМО ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ КОМІСІЇ

06 жовтня 2020 року в приміщенні військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Комісія діє на підставі:
- Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»;
- постанови Кабінету Міністрів України «Про облік внутрішньо переміщених осіб»;
- постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»;
-    розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 13.07.2020 №645 «Про комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».

Детальніше...

Про роботу міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

01 жовтня 2020 року в військово-цивільній адміністрації міста Авдіївка Донецької області проведено засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Згідно з порядком денним були розглянуті питання:

1.    Про стан і перспективи погашення заборгованості із заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України по КП «Авдіївське трамвайно-транспортне управління» Авдіївської міської ради.
2.    Про стан і перспективи погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по ПрАТ «Авдіївський завод металевих конструкцій».
3. Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду України по підприємствам міста.

Детальніше...