Управління соціального захисту населення інформує

Шановні мешканці м.Авдіївка!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області інформує, що Законом України "Про державний бюджет України на 2019 рік" передбачено чергове підвищення прожиткового мінімуму.

Отже з 01.12.2019 встановлено прожитковий мінімум у таких розмірах:

- для працездатних осіб становить – 2102,00 грн;

- для осіб, які втратили працездатність – 1638,00 грн;

- для дітей віком від 0 до 6 років – 1779,00 грн;

- для дітей віком від 6 до 18 років – 2218,00 грн.

Виходячи з вищевикладеного, управлінням буде зроблено масовий перерахунок по відповідним видам допомог, розмір яких залежить від розміру прожиткового мінімуму, без звернення громадян.

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні мешканці міста Авдіївка!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області повідомляє, що, на вимогу постанов Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 №867 (зі змінами) та від 30.04.2019 №293 (зі змінами), які затверджують нове Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів в процесі функціонування ринку природного газу, змінюється ціна природного газу для потреб побутових споживачів.

Детальніше...

Дорожня карта щодо соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Нормативно-правові акти:

- Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

- постанова Кабінету Міністрів України від 26.10.2016 № 760 “Про затвердження Порядку виплати одноразової компенсації за шкоду, заподіяну внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій, ядерних випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, та щорічної допомоги на оздоровлення деяким категоріям громадян»;

Детальніше...

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО/ООС

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області пропонує ознайомитись із переліком пільг, який міститься за посиланнями, наведеними нижче.

- Пам'ятка про порядок надання пільг участникам антитерористичної операції;

На допомогу захисникам Батьківщини: Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація;

- ГО Всеукраїнська правозахисна організація “Юридична Сотня” (https://legal100.org.ua/attractions/pam-yatka-uchasnikami-rosiysko-ukrayinskoyi-viyni/) – об’єднання юристів, адвокатів та волонтерів-правників, які забезпечують правовий захист захисників України, надаючи безкоштовні юридичні консультації та персональний супровід учасникам АТО та їх сім’ям.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Національний банк України 25 жовтня 2019 року ввів у обіг банкноту номіналом 1000 гривень. 

Банкнота номіналом 1 000 гривень:

На лицьовій стороні нової банкноти зображено портрет Володимира Вернадського.

«Його обрано за видатний внесок в історію України як філософа, природознавця, засновника цілої низки нових галузей науки – геохімії, біохімії, радіогеології. Він також є одним із засновників і першим президентом Української академії наук, створеної у 1918 році», – повідомив Яків Смолій, Голова Національного банку України.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні керівники підприємств, організацій та установ міста!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка  нагадує, що Постановою  Кабінету  Міністрів   України   від  21 серпня 2019 року №768 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» (далі-Порядок).

Детальніше...

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

Звертаємо увагу про зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року, відповідно до внесених змін до  Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пільга по оплаті житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян надається у грошовій готівковій та безготівковій формі.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні громадяни міста Авдіївка!

Управління соціального захисту населення військово - цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області надає роз’яснення щодо виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

Право на щомісячну компенсацію мають непрацюючі фізичні особи (працездатного та пенсійного віку), які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, відповідно до Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 №558.

Детальніше...

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє про графік роботи виїзної медико-технічної бригади Центра протезно-ортопедичної реабілітації інвалідів «ОРТТЕХ» (м.Запоріжжя)

у м.Покровську:                                                      у м.Маріуполь:

у листопаді – 04.11.2019;                                         у листопаді – 05.11.2019.

Детальніше...