ІНФОРМАЦІЯ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ, ЯКІ НАЛЕЖАТЬ ДО ПЕРШОЇ І ДРУГОЇ ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ!

УВАГА!!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 01.09.2020 буде завершено програму щодо виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали прощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області звертає Вашу увагу, що до 31.08.2020 Ви можете звернутися за вищезазначеною допомогою.

Детальніше...

До уваги одиноких осіб, які досягли 80-річного віку!

Управління соціального захисту населення військово - цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 липня 2020 року №663 «Про внесення змін до порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають право на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд».

Детальніше...

Відповідно до чинного законодавства

Урядом передбачена відповідальність за подання неправдивих відомостей для призначення державної допомоги сім'ям з дітьми!

Особи, яким виплачується державна допомога сім'ям з дітьми, зобов'язані повідомляти органам соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на виплату такої допомоги (зміни у складі сім'ї, перевищення середньомісячного сукупного доходу сім'ї тощо).

Детальніше...

До уваги одержувачів державних соціальних допомог!

Управління соціального захисту населення військово - цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 22 липня 2020 року №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги».

Цією постановою, зокрема, внесено зміни до порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми. В своїй більшості ці зміни стосуються призначення та виплати допомоги на дітей одиноким матерям.

Детальніше...

До уваги одержувачів державних соціальних допомог!

Управління соціального захисту населення військово - цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 22 липня 2020 року №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги».

Цією постановою, зокрема, затверджено порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення військово - цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, інформує про виплату у 2020 році соціальної матеріальної допомоги особам, які проживають у Донецькій області та при народженні дитини у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка» та не отримали її, або опікуну такої дитини, що передбачено розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11 червня 2020 року№579/5-20.

Соціальна матеріальна допомога є одноразовою виплатою, розмір якої складає 3250 грн. на дитину.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні мешканці міста Авдіївка!

Управління соціального захисту населення військово - цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області повідомляє, що, відповідно до листа - повідомлення Костянтинівського управління по газопостачанню та газифікації, з 01.07.2020 по 31.07.2020 розрахунок за природний газ, що реалізовується для потреб побутових споживачів, необхідно здійснювати за ціною 2,974954 грн. за 1 м.куб.

❖ Масовий перерахунок житлової субсидії та нарахування пільг з урахуванням ціни за природний газ зроблено спеціалістами управління без особистих звернень громадян.

Для отримання додаткової інформації пропонуємо звертатися до спеціалістів управління за телефонами:

⮚ 0956004026 (житлова субсидія),

⮚ 0509592214 (пільги).

Залишайтесь вдома! Бережіть себе! Ми працюємо для Вас!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє про графік роботи виїзної медико-технічної бригади Центра протезно-ортопедичної реабілітації інвалідів «ОРТТЕХ» (м.Запоріжжя)

у м.Маріуполь:                                                 у м.Покровську:

у серпні – 06.08.2020;                                         у серпні – 07.08.2020.

Детальніше...

Соціальний захист інформує

В період з 08.07.2020 по 13.07.2020 спеціалістами управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка здійснено:

за рахунок коштів державного бюджету:

- виплату державних соціальних допомог на загальну суму 25,6 тис.грн.;

- виплату матеріальної допомоги на загальну суму 0,9 тис.грн.;

Детальніше...