До уваги фізичних осіб – підприємців, які належать до першої і другої групи платників єдиного податку!

З червня 2020 року Урядом розширено коло одержувачів допомоги на дітей віком до 10 років для фізичних осіб-підприємців (далі - ФОП), які належать до першої і другої групи платників єдиного податку. Відтепер, зазначену допомогу зможуть отримувати фізичні особи – підприємці:

✓ які зареєструвались у січні-березні 2020 року, або отримують пенсію за віком;

✓ які є особами з інвалідністю;

✓ які досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Детальніше...

Соціальний захист інформує

В період з 26.05.2020 по 02.06.2020 спеціалістами управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка здійснено:

Виплату:

⮚ за рахунок коштів державного бюджету:

  • адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам на загальну суму 127,29 тис.грн/;
  • субсидії на житлово-комунальні послуги у грошовій готівковій та безготівковій формі на загальну суму 241,68 тис.грн.;
  • пільги на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 82,96 тис.грн.

Проведено автоматичне нарахування житлової субсидії у грошовій готівковій і безготівковій формі на неопалювальний період з 01.05.2020 по 771 домогосподарству.

Призначено 29 фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої і другої групи платників єдиного податку, допомогу на дітей віком до 10 років.

Проведено 5 засідань міських комісій, на яких розглянуто 63 звернення громадян.

29 травня 2020 року відбулося чергове засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі - тимчасова Комісія). Головним питанням порядку денного на засіданні тимчасової Комісії було погашення заборгованості із заробітної плати.

Ми працюємо, а Ви залишайтеся вдома!

З питань, які виникають, пропонуємо звертатися до спеціалістів управління за телефонами:    

050-95-922-14, 095-600-40-26

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні мешканці міста!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області повідомляє наступне.

Громадянам, які отримували житлову субсидію з жовтня місяця 2019 року по квітень місяць 2020 року у грошовій безготівковій формі (субсидія перераховувалася на облікові записи у системі АТ «Ощадбанк», який в свою чергу виплачував їх комунальним організаціям за фактичними показниками), та не мали станом на 01.05.2020 заборгованості зі сплати житлово-комунальних послуг, житлова субсидія з 01.05.2020 на неопалювальний період була нарахована у грошовій готівковій формі в автоматичному режимі без звернення громадян.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення інформує постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях про можливість отримання послуг з психологічної реабілітації у наступних закладах:

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні мешканці міста Авдіївка!

Управління соціального захисту населення військово - цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області повідомляє, що, відповідно до листа - повідомлення Костянтинівського управління по газопостачанню та газифікації, з 01.05.2020 по 31.05.2020 розрахунок за природний газ, що реалізовується для потреб побутових споживачів, необхідно здійснювати за ціною 2,948128 грн. за 1 м.куб.

❖ Призначення житлової субсидії з урахуванням ціни за природний газ зроблено спеціалістами управління без особистих звернень громадян.

Для отримання додаткової інформації пропонуємо звертатися до спеціалістів управління за телефонами:

  • 0956004026 (житлова субсидія),
  • 0509592214 (пільги).

Залишайтесь вдома! Бережіть себе! Ми працюємо для Вас!

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ!

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива» та від 25.03.2020 №247 «Про особливості надання житлових субсидій» спеціалістами управління зроблено автоматичне перепризначення житлових субсидій по 771 домогосподарству.

Детальніше...

Управління соціального захисту населення інформує

Шановні керівники підприємств, організацій та установ!

У сучасних умовах колективний договір підприємства, установи, організації є тим самим нормативно-правовим актом, який робить можливою повноцінну реалізацію норм трудового законодавства щодо соціально-економічних, трудових, виробничих відносин між працівниками та роботодавцем.

Детальніше...