В Авдіївці переселенцям призначили виплати та пільги

Сьогодні під головуванням заступника керівника військово - цивільної адміністрації Авдіївки Сергія Легенького відбулись засідання міських комісій з питань відновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам (ВПО) і з питань розгляду звернень громадян щодо призначення житлових субсидій.

Детальніше...

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Управління соціального захисту населення міста Авдіївка Донецької області нагадує, що, з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, згідно рішення протоколу позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 березня 2020 №5, скасовано проведення особистих прийомів громадян.

Детальніше...

До уваги отримувачів житлової субсидії та пільги!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка інформує, що з 15 січня 2021 року розпочнеться виплата житлової субсидії та пільги через уповноважені установи банків за грудень місяць 2020 року.
Виплата субсидії та пільги через поштові відділення зв’язку продовжується.

За наявності додаткової інформації будемо Вас оперативно повідомляти.

Шановні отримувачі державних допомог!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка інформує, що станом на 14 січня 2021 року документи для проведення виплати отримувачам соціальної державної допомоги у нашому місті підготовлено.
Централізоване фінансування державних допомог, за рахунок коштів Державного бюджету, розпочато.
Відповідно до регламенту роботи Державної казначейської служби, протягом трьох робочих днів кошти будуть перераховані до установ банків.

За наявності додаткової інформації будемо Вас оперативно повідомляти.

Інформаційне повідомлення щодо можливості оформлення громадянами житлової субсидії

У зв’язку з тривалістю осінньо-зимового періоду 2020/2021 року під час процесу трансформації та укрупнення районів в умовах встановлення Урядом карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, залишається актуальним питання вжиття заходів для забезпечення прийняття від громадян документів, необхідних для призначення та надання населенню житлових субсидій.

Детальніше...

Шановні мешканці міста Авдіївка!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка звертає Вашу увагу на можливість подання заяви та декларації для призначення житлової субсидії ОНЛАЙН за посиланням

Детальніше...

Шановні отримувачі державних допомог!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка інформує, що станом на 01 січня 2021 року отримувачами соціальної державної допомоги у нашому місті є 2998 родин. На виплату зазначених допомог у 2020 році направлені кошти державного, обласного та міського бюджетів у розмірі 58 225,9 тис.грн.

Детальніше...