Санаторно-курортне лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання

Відділення ВД Фонду у м. Авдіївка повідомляє, що прийнято Постанову правління Фонду соціального страхування  від 24.05.2017 №33 «Про затвердження Порядку відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортним закладам за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання». Даний Порядок визначає механізм, граничні розміри  витрат та умови відшкодування витрат за надані послуги з санаторно-курортного лікування профільним санаторно-курортним закладом, розташованим у населених пунктах, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, за вибором потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які стали інвалідами.

Потерпілі мають право на санаторно-курортне лікування (за санаторно-курортною путівкою) згідно з потребою, визначеною висновками медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та індивідуальною програмою реабілітації інваліда (у разі її складання) за прямими наслідками виробничої травми чи професійного захворювання.

Відповідно до Порядку Робочий орган Фонду погоджує із санаторно-курортним закладом прийняття потерпілого на санаторно-курортне лікування та повідомляє заклад про граничний розмір витрат.

Згідно Порядку укладається тристоронній договір між потерпілим, Робочим органом Фонду та санаторно-курортним закладом.

Бажаючим отримати санаторно-курортне лікування у 2017 році звернутися до відділення ВД Фонду у м. Авдіївка за адресою: м. Авдіївка, вул. Комунальна, б.4, або за телефоном 062-36-342-66.

 

Голова комісії з припинення,
начальник відділення                                                М.В. Немилостивий