До уваги !!! «Забезпечення реалізації особами з інвалідністю прав на реабілітацію та освіту»

На підставі рекомендацій індивідуальної програми реабілітації дітей з інвалідністю та заяви батьків управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка забезпечуює скерування таких  дітей до відповідних реабілітаційних установ.

Вартість реабілітаційних заходів визначається окремо для кожної дитини з інвалідністю відповідно до індивідуальної програми реабілітації та побажань батьків, але не більше гранічної вартості 9 тис. гривень.

Оплата вартості навчання та перекваліфікації осіб з інвалідністю проводиться шляхом відшкодування Фондом соціального захисту інвалідів навчальному закладу витрат за навчання особи з інвалідністю.

Така допомога надається, якщо індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю передбачено професійну реабілітацію та /або професійне навчання.

За детальнішою інформацією запрошуємо звертатися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м.Авдіївка, б.Шевченко, б.13, каб.7 або за тел. 3-39-72.