Шановні мешканці міста!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для придбання твердого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995  №848 (із змінами), передбачено, що субсидія на придбання  твердого пічного побутового палива призначається один раз в календарному році тільки за особистим зверненням заявника та надається на календарний рік, при цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до закінчення календарного року.

Таким чином, період дії субсидій на придбання  твердого пічного побутового палива, призначених на 2017 рік, закінчився у грудні 2017 року. Громадяни, які користувалися такою субсидією в 2017 році, повинні подати нову заяву та декларацію для призначення субсидії на 2018 рік. Це можна зробити особисто, поштовим відправленням або онлайн, заповнивши заяву та декларацію на сайті https://subsidii.mlsp.gov.ua

Субсидія на придбання твердого палива  перераховується готівкою на банківський рахунок заявника, а субсидія на оплату комунальних послуг перераховується щомісяця на особові рахунки заявника в комунальних організаціях, що надають комунальні послуги.

Ще раз звертаємо увагу на те, що субсидія на комунальні послуги буде призначена з місяця звернення за її призначенням. Тобто, тим сім'ям, які подадуть заяву в січні 2018 року, субсидія на комунальні послуги буде призначена з січня, а тим хто подасть заяву, наприклад, у березні 2018 року – з березня.

За додатковою інформацією та консультаціями звертайтеся до управління за телефонами 3-39-08 чи 0506004024 або за адресою: м.Авдіївка, бульвар Шевченко, 13.