Звіт про стан роботи міської комісії

ЗВІТ
про стан роботи міської комісії з надання матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів міського бюджету
за 2017 рік

Міська комісія з надання матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів міського бюджету створена з метою підтримки незахищених верств населення, які не можуть самостійно підтримувати власне існування чи тимчасово опинилися в скрутному матеріальному становищі внаслідок непередбачених обставин, відповідно до розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 17.10.2016 №120.

Відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів міського бюджету, затвердженого розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 15.11.2016 №254, матеріальна допомога надається особам, які зареєстровані в місті Авдіївка: громадянам пенсійного віку; інвалідам; родинам, в яких виховуються діти-інваліди; одиноким, які опинилися в складних життєвих обставинах; окремим категоріям громадян, які внаслідок важкої хвороби, смерті членів сім’ї, інших обставин потрапили в складне матеріальне становище; особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції; мешканцям міста.

Відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги до Міжнародного дня громадян похилого віку та Міжнародного дня інвалідів, затвердженого розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області від 17.10.2016 №124 (зі змінами), також матеріальна допомога надається громадянам похилого віку та інвалідам напередодні відповідних дат вшанування громадян зазначених категорій.

Фінансування матеріальної допомоги здійснюється в рамках міської програми з надання допомоги соціально незахищеним верствам населення та громадянам пільгових категорій м.Авдіївка «ТУРБОТА» на відповідний рік.

Рішення про надання матеріальної допомоги та її розмір приймається комісією з надання матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів міського бюджету із складанням відповідного протоколу та затверджується розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.

У 2017 році було проведено 13 засідань комісії, на яких розглянуто 466 заяв та прийнято рішення надати допомогу 459 громадянам на загальну суму 131,4 тис. грн.

Допомога надавалась:

- на лікування та придбання медикаментів - 76 особам на загальну суму 34,3 тис. грн.;

- як часткове відшкодування пошкодження, знищення нерухомого майна під час проведення АТО - 70 особам на загальну суму 28,4 тис. грн.;

- як часткове відшкодування при екстремальній ситуації (пожежа) - 7 особам на загальну суму 6,3 тис. грн.;

- на придбання дров, вугілля - 6 особам на загальну суму 2,4 тис. грн.;

- до Міжнародного дня громадян похилого віку - 150 особам на загальну суму 30,0 тис. грн.;

- до Міжнародного дня інвалідів - 150 особам на загальну суму 30,0 грн.

У 7 випадках комісією прийнято рішення про відмову заявникам у наданні матеріальної допомоги. Причинами відмови є випадки, які передбачені у вказаному Положенні про порядок надання матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів міського бюджету, а саме:

- неповний пакет документів – 2 випадки;

- середньомісячний дохід заявника, який звертається за матеріальною допомогою, перевищував два прожиткових мінімуму – 3 випадки;

- заявник не є власником житла (у випадках часткового відшкодування пошкодження, знищення нерухомого майна під час проведення АТО) – 2 випадки.


Секретар комісії                                                                  І. Самусєва