Шановні громадяни міста Авдіївка, які зареєстровані в межах міста як внутрішньо переміщені особи!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка в черговий раз звертає Вашу увагу, що  після взяття Вас на облік як  внутрішньо переміщену особу (далі – ВПО), пенсії, стипендії, усі види соціальної допомоги та компенсацій, субсидії та пільги (далі - соціальні виплати) за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування будуть призупинені та поновлені у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2017 №365 виключно через рахунки  публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України». 

З  20.12.2017 внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року №505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», а саме, у разі наявності житла, яке зруйноване або стало непридатним для проживання внаслідок проведення анти- терористичної операції, особи можуть звернутися до УСЗН ВЦА м.Авдіївка.

Для призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО подає відповідну заяву до органу, що здійснює соціальні виплати. До заяви додається копія довідки про взяття на облік ВПО  та пред’являється оригінал такої довідки.

Для призначення (відновлення) соціальних виплат, проводиться перевірка достовірності зазначеної в заяві інформації:

- про фактичне місце проживання/перебування ВПО;

- про технічний стан житла, яке зруйноване або стало непридатним для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції;

- про наявність у будь-кого з членів сім’ї у власності житлового приміщення, розташованого в регіонах, інших ніж тимчасово окупована територія України та райони проведення антитерористичної операції;

- про наявність у будь-кого з членів сім’ї  на депозитному рахунку коштів у розмірі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

Питання щодо призначення (відновлення) або відмову в призначенні (відновлення) соціальних виплат вноситься на розгляд комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО.

За більш детальною інформацією звертайтеся до управління соціального захисту населення ВЦА: м.Авдіївка, бульвар Шевченка, 13, каб. №1 або за телефонами:3-39-08, 0956004026.