ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що наказом Мінсоцполітики від 09.08.2016 №855 затверджено Типове Положення про центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю.

На сьогодні на території України функціонують 7 державних реабілітаційних установ комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю. В Донецькій області на базі Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів відкрито Державну  реабілітаційну установу «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Донбас».

Центр комплексної реабілітації у свою структуру може включати: відділення ранньої, соціальної реабілітації (абілітації), психологічної, психолого-педагогічної, фізичної, фізкультурно-спортивної, професійної реабілітації, трудової реабілітації/працетерапії (трудові майстерні), службу соціального патронату.

Відповідно до законодавства комплексні реабілітаційні послуги надаються на безоплатній основі особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям, віком до 2-х років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, з усіх регіонів України.

В місті Авдіївка працює центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Іскорка», цільовим призначенням якого є здійснення реабілітаційних заходів для дітей-інвалідів, спрямованих на попередження (запобігання), зменшення або подолання фізичних, психічних розладів, коригування порушень розвитку, навчання основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для їхньої інтеграції у суспільство.

Центр працює за трьома напрямками роботи:

  • група денного перебування з 10-ти годинним перебуванням та триразовим харчуванням;
  • група амбулаторного обслуговування, яку діти відвідують за гнучким графіком;
  • соціально-побутовий патронаж на дому дітей з інвалідністю, що за будь-яких причин не мають можливості відвідувати Центр.

За інформацією щодо направлення до центрів реабілітації запрошуємо звертатися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області  (м.Авдіївка, бул.Шевченка, 13, каб.7)  або за телефоном (06236)3-39-72.