Шановні громадяни м. Авдіївка!

Управління  соціального захисту населення військово - цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області нагадує, що субсидії на житлово-комунальнi послуги призначаються на термін до закiнчення опалювального періоду. Таким чином, квiтень - останнiй мiсяць отримання субсидiї для мешканцiв мiста, незважаючи  на те, з якого мiсяця була призначена субсидiя.

В травнi 2018 року управлiння самостiйно, без участi громадян, здiйснить розрахунок субсидii на перiод з травня 2018 по квiтень 2019 року. Вийняток складають орендарi та отримувачi готівкової субсидii на тверде паливо.

Тим господарям, у кого в перiод отримання субсидii, вiдбулися змiни у складi сiм”i, здiйснена дороговартісна покупка на суму понад 50 тис. грн., необхiдно самостiйно подати нову заяву та декларацiю про доходи до управління соціального захисту населення.

За додатковою інформацією запрошуємо звертатися до управління соціального захисту населення м. Авдіївка за адресою: м.Авдіївка, бул. Шевченко, б.13  або за телефонами 3-39-08; 3-25-85.