Управління соціального захисту населення інформує

Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення.

Виплата заробітної плати “у конверті” послаблює соціальний захист працівників, причетних до тіньової економіки, зменшує надходження до бюджетів усіх рівнів та державних соціальних страхових фондів.

Для працівників, які вже працюють, та для тих, які мають намір влаштуватися на роботу, важливо розуміти, офіційне працевлаштування — це певна гарантія роботодавцем соціальних, економічних, трудових та інших прав працівника.

Зарплата “у конверті” та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені і руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну зарплату і чиї трудові книжки залишаються неоформленими. Нечесні працедавці роблять це начебто в інтересах найманого працівника, який через економічну неграмотність не усвідомлює всієї глибини обману.

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка звертає увагу роботодавців міста, які безвідповідально ставляться до своїх співробітників, чекають серйозні неприємності. Влада посилила покарання за жадібність: тепер хитрому керівництву доведеться сильно розщедритися .

 

Фінансова відповідальність

Порушення

Відповідальність

Підстава

Фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту)

30 розмірів мінімальної заробітної плати, 

встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. У 2018 році розмір штрафу-111690 грн.

Абз. 3 ст. 265 КЗпП

Оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві

Виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати ЄСВ

Порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі

3 розміри мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення. У 2018 році розмір штрафу-11169 грн.

Абз. 4 ст. 265 КЗпП

Недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці

10 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. У 2018 році розмір штрафу - 37230 грн.

Абз. 5 ст. 265 КЗпП

Недотримання встановлених законом гарантій та пільг мобілізованим працівникам

10 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення. У 2018 році розмір штрафу - 37230 грн.

Абз. 6 ст. 265 КЗпП

Недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні

3 розміри мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення. У 2018 році розмір штрафу-11169 грн.

Абз. 7 ст. 265 КЗпП

Недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю для виявлення неоформлених трудових відносин

100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення. У 2018 році розмір штрафу - 372300 грн.

Абз. 7 ст. 265 КЗпП

Порушення інших вимог трудового законодавства, крім передбачених абз. 2 — 7 ч. 2 ст. 265 КЗпП

1 розмір мінімальної заробітної плати. У 2018 році розмір штрафу - 3723 грн.

Абз. 8 ст. 265