Шановні мешканці міста!

Управління соціального захисту населення ВЦА м.Авдіївка повідомляє, що Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для придбання твердого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995  №848 (із змінами), передбачено, що субсидія на придбання  твердого пічного побутового палива призначається один раз в календарному році тільки за особистим зверненням заявника та надається на календарний рік, при цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до закінчення календарного року.

Таким чином, період дії субсидій, призначених на 2016 рік, закінчується в грудні. Громадяни, які користувалися субсидією в 2016 році, повинні подати нову заяву про призначення субсидії на 2017 рік.

Субсидія на придбання твердого палива  перераховується готівкою на банківський рахунок заявника, а субсидія на оплату комунальних послуг перераховується щомісяця на особові рахунки заявника в комунальних організаціях, що надають комунальні послуги.

Ще раз звертаємо увагу на те, що субсидія на комунальні послуги буде призначена з місяця звернення за її призначенням. Тобто, тим сім'ям, які подадуть заяву в січні 2017 року, субсидія на комунальні послуги буде призначена з січня, а тим хто подасть заяву, наприклад, у березні 2017 року – з березня.

За додатковою інформацією та консультаціями звертайтеся до управління за телефоном 3-97-61 або за адресою: м.Авдіївка, бул.Шевченко, 13,