Про подовження терміну надання щомісячної адресної допомоги переселенцям

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 212 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» внесено ряд змін:

Зазначена допомога може призначатися на наступний шестимісячний крок.

Для її призначення уповноважений представник сім’ї подає органу соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування) заяву, в якій повідомляє про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги, а також пред’являє довідки всіх членів сім’ї про взяття на облік осіб, які переміщуються, строк дії яких продовжено на наступний період.

Особам працездатного віку, яким грошова допомога була припинена у зв’язку із тим, що вони не працевлаштовані, грошова допомога на наступний строк не призначається.

Виплата грошової допомоги може бути поновлена, якщо протягом місяця з місяця припинення її виплати уповноважений представник сім’ї повідомив уповноваженому органу про зміну обставин, які вплинули на припинення виплати грошової допомоги.

Розмір допомоги не зменшується та її виплата не припиняється особам працездатного віку, які не працевлаштовані, але являються студентами денної форми навчання.

За більш детальною інформацією звертайтеся до управлінь праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад за місцем проживання.