Шановні керівники підприємств, організацій та установ!

У сучасних умовах  колективний договір підприємства, установи, організації є тим самим нормативно-правовим актом, який робить можливою повноцінну реалізацію норм трудового законодавства щодо соціально-економічних, трудових, виробничих відносин між працівниками та роботодавцем.

Незамінність колективного договору визначається тим, що до нього обов’язково включають норми, які, згідно з чинними законодавчими актами, мають бути закріплені і конкретизовані в колективному договорі.

Колективний договір є необхідним і через ще одну його мету – запобігання конфліктам і спорам, які можуть виникнути в трудовому колективі внаслідок відмінностей в інтересах, прагненнях та поглядах учасників трудового процесу, та їх урегулювання.

 Укладання та виконання колективного договору є взаємно необхідними та вигідним для обох його сторін, адже цей документ не лише регулює виробничі, трудові і соціально-економічні відносини, а й виконує просвітницьку роль, дисциплінує й згуртовує трудовий колектив і адміністрацію підприємства.

За додатковою інформацією, пов’язаною з укладанням колективних договорів, внесенням  змін до діючих колективних договорів, запрошуємо звертатись до відділу  праці  управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка за адресою: вул.Менделєєва,6 (будівля ЗОШ№5), каб.№8.