СУБСИДІЇ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД!

Шановні громадяни м.Авдіївка!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області наголошує, що з 15 жовтня 2018 року у місті Авдіївка розпочинається опалювальний період. Для тих, хто отримував субсидію в неопалювальний період (травень 2018 – вересень 2018), або субсидія була у розмірі «0», буде зроблено перерахунок автоматично (без звернення громадян) на опалювальний період.

Для отримання субсидії вперше в опалювальний період, а також громадянам, яким була призначена житлова субсидія на неопалювальний період (травень 2018 – вересень 2018) за рішенням комісії, необхідно подати заяву та декларацію до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за місцем реєстрації, а також орендарі – за місцем проживання.

Для отримання додаткової інформації та консультацій запрошуємо звертатися до  управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м. Авдіївка, вул. Менделеєва, б. 6, каб.№6, або за телефоном (095)6004026.