Вітання

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

Наша держава взяла на себе і виконує конкретні зобов’язання щодо матеріального забезпечення осіб з інвалідністю, створення для них гідних умов життя - надала ряд пільг, конституційно гарантувала рівні з іншими громадянами можливості для участі в основних сферах життя суспільства.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні пам’ятати   про непросту долю людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть особи з інвалідністю, і вони потребують допомоги і уваги.

Бажаємо всім витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми.

Користуючись нагодою дякуємо тим, хто опікується особами з  інвалідністю, адже надання їм щоденної підтримки, й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

З повагою
колектив управління соціального захисту населення військово-
цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області.