Життя дане на добрі справи.

За сприяння керівника військово - цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області полковника Малихіна П., у травні місяці поточного року до нашого міста завітали представники Ясинуватського районного підрозділу громадської організації «Дієві зміни» з пропозицією організувати співпрацю у наданні допомоги особам з інвалідністю  у забезпеченні кріслами колісними.

Ясинуватський районний підрозділ громадської організації «Дієві зміни» зареєстрований у квітні 2018 року, керівник організації Барабаш Катерина Олександрівна.

Громадська організація «Дієві зміни» заснована у 2015 році у Мангушському районі Донецької області.

Всебічну підтримку філії надає радник керівника апарату Верховної ради України – Барабаш Віталій Степанович.

Барабаш В.С. – учасник бойових дій, який приймав участь у антитерористичній операції. Був поранений та на даний час знаходиться на лікуванні у м.Києві.

Після проведення спеціалістами управління соціального захисту населення та представниками громадської організації сумісної роботи по з'ясуванню потреб та вимог кожної особи до майбутнього засобу реабілітації, було сформовано реєстр осіб з інвалідністю для забезпечення кріслами колісними.

11 грудня 2018 року, за участі сторін - спеціалістів управління соцзахисту та представників ГО «Дієві зміни», здійснено доставку крісел колісних до домівок 7 осіб з інвалідністю.

За проханням людей, які отримали засоби реабілітації, передаємо подяку полковнику Павлу Малихіну та Катерині Барабаш за вдало організовану взаємодію на користь людям.