Шановні громадяни м.Авдіївка, які отримують пільгу на оплату житлово-комунальних послуг!

У відповідності до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» та постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї», з 01.07.2015 пільги на оплату житлово – комунальних послуг деяким категоріям пільговиків надаються тільки за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. Граничний розмір доходу для застосування податкової соціальної пільги у 2019 році становить 2690 грн.

Дія Закону та Порядку поширюється на:

  • учасників війни (пільги були встановлені на підставі Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»);
  • багатодітні сім’ї, прийомні сім’ї та сім’ї, в яких виховуються діти під опікою (пільги були встановлені на підставі Закону України «Про охорону дитинства»);
  • дітей війни (пільги були встановлені на підставі Закону України «Про соціальний захист дітей війни»);
  • працівників служби Цивільного захисту (пільги були встановлені на підставі Кодексу цивільного захисту України).

У разі, коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу, пільговик має право на отримання пільг протягом дванадцяти місяців з місяця визначення відповідного права.

У разі зменшення доходу сім’ї пільговик має право звернутися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка для визначення права на отримання пільг з місяця звернення.

У разі призначення субсидії, пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), на період отримання субсидії не нараховуються.

За більш детальною інформацією запрошуємо звертатися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м.Авдіївка, вул.Менделеєва, 6 (будівля ЗОШ № 5), каб.7 або за телефоном 0956004026.