Виплата допомоги з Німеччини колишнім військовополоненим Червоної Армії

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє, що Німецьким Бундестагом 21 травня 2015 року було ухвалено рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

Право отримати відшкодування з розрахунку 2500 Євро мають особи, які були червоноармійцями та в період між 22.06.1941 р. та 08.05.1945 р. як військовополонені перебували під вартою.

На грошову допомогу не існує законної вимоги, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа. Подробиці врегульовані Директивою, яка набула чинності 30.09.2015р. та була опублікована 14.10.2015р.

Зазначене відшкодування є персональним і видаватиметься лише за заявами осіб згаданої категорії. Заяви необхідно подати до Федерального відомства центральних послуг та невирішених майнових питань (Bundesamt für zentrale Dienste und offene Vermögensfragen), що розташоване за адресою: BADV, DGZ Ring 12, D-13086 Berlin.

Формуляр заяви німецькою, англійською та російською мовами, а також подальшу інформацію можна отримати на сайті Федерального відомства централізованих служб і відкритих майнових питань (BADV, http://www.badv.bund.de/DE/OffeneVermoegensfragen/AnerkennungsleistungSowjetischeKriegsgefangene/inhalt.html).

Закордонні представництва Німеччини по всьому світу приймають згадані заяви.

Наголошуємо, що преклюзивний термін подання заяв спливає 30 вересня 2017 року.