Управління соціального захисту населення повідомляє

Шановні мешканці міста Авдіївка!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області повідомляє про зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 №62).

Кабінет Міністрів України схвалив старт виплати субсидій готівкою з 1 березня 2019 року. Передбачається, що ця ініціатива буде стимулювати українців економно споживати житлово - комунальні послуги та сприятиме посиленню соціальної підтримки найменш захищених категорій населення.

Змінами, зокрема, передбачено, що з 1 березня 2019 року запроваджується надання субсидії на оплату житлово – комунальних послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам. Застосовується до одержувачів, яким субсидія  призначена на поточний опалювальний період починаючи з жовтня – грудня 2018 року.

Пенсіонери будуть отримувати готівкову житлову субсидію так як і пенсію:  на пенсійних рахунках в уповноважених банках або через виплатні об’єкти «Укрпошти».

Особи, які не отримують пенсію, зможуть отримати грошові перекази житлової  субсидії  у відділені «Ощадбанк». Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Для отримання додаткової інформації та консультацій запрошуємо звертатися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м.Авдіївка, вул.Менделеєва, буд.6, кабінет №6, або за телефоном 0956004026.