Звіт про роботу комісії

Звіт

про роботу комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до пенсійного фонду і попередження неплатоспроможності за 2016рік

З метою погашення заборгованості із заробітної плати протягом  2016 року проведено 10 засідань комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпеченню податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до пенсійного фонду та попередження неплатоспроможності. На яких:

- переглянуто склад комісії;

- розроблено план заходів по погашенню заборгованості на 2016 рік;

- запрошено 21  керівник підприємств-боржників, які мають заборгованість із заробітної плати та відшкодуванню пільгових пенсій, від них отримані роз’яснення щодо стану підприємств та планових заходів по зменшенню рівня боргів;

- на 5 засіданнях проаналізовано причини виплати заробітної плати нижче або на рівні мінімальної суб’єктами господарювання.

Заборгованість по виплаті заробітної плати станом на 01.01.2016  становила  4635,2 тис. грн. перед 626 працівниками.

Підприємства, які мали заборгованість по заробітній платі:

- Публічне акціонерне товариство «Авдіївський завод металевих конструкцій» -  4259,8 тис. грн.;

- Авдіївське виробниче управління водопровідно -  каналізаційного  господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» -375,4 тис.грн.       

Протягом року Авдіївським ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» було повністю погашено борги по виплаті заробітної плати працівникам підприємства.

Станом на 01.01.2017 за оперативними даними заборгованість по виплаті заробітної плати становить 1631,4 тис. грн. перед 292 працівниками ПАТ «Авдіївський завод металевих конструкцій». 

Протягом 2016 року підприємством було прийнято низку дій, які дозволили зменшити заборгованість на 2628,4 тис.грн. (62%) у порівнянні з її обсягом  на початок 2016 року - 4259,8 тис. грн.

Підприємством надано узгоджений графік погашення заборгованості по заробітній платі на 2017 рік.     

Секретар комісії