Професійна реабілітація осіб з інвалідністю

З метою реалізації державної політики у сфері реабілітації осіб з інвалідністю, управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє про діяльність Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», який розташований в урочищі «Туровча лісова-2», с. Лютіж, Київської області.
У Центрі здійснюється комплексна реабілітація, яка включає заходи з медичної, фізичної, соціальної, психологічної, професійної реабілітації, строк реабілітаційного процесу яких визначається Реабілітаційною комісією Центру після проведення відповідного обстеження особи з інвалідністю і не може перевищувати 60 календарних днів на рік. У разі потреби в наданні особі з інвалідністю послуг з професійної реабілітації, строк реабілітаційного процесу визначається відповідно до навчальних планів, а саме:

- бджоляр (термін 6 міс.) – початок навчання 09.12.2019;
- взуттьовик з ремонту взуття (термін 10 міс.) – початок навчання 21.10.2019;
- вишивальник (термін 11 міс.) – початок навчання 09.12.2019;
- манікюрник (термін 3,8 міс.) – початок навчання по мірі формування групи;
- обліковець з реєстрації бухгалтерських даних (термін 10 міс.) – початок навчання 25.11.2019;
- перукар (термін 6 міс.) – початок навчання по мірі формування групи;
- секретар керівника (термін 10 міс.) – початок навчання по мірі формування групи;
- слюсар з ремонту колісних транспортних засобів (термін 10 міс.) – початок навчання жовтень 2019;
- швачка (термін 10 міс.) – початок навчання 21.10.2019.

Звертаємо увагу, що проведення комплексних заходів із медичної, фізичної, соціальної, психологічної та професійної реабілітації можливе в умовах Центру лише згідно рекомендацій, зазначених в індивідуальній програмі реабілітації, виданої медико-соціальною експертною комісією.

Всіх бажаючих запрошуємо звертатися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м.Авдіївка, вул.Менделеєва, буд.6 (будівля школи №5), кабінет 7, телефон 050 95 922 14.