Управління соціального захисту населення інформує

Шановні керівники підприємств, організацій та установ міста!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка  нагадує, що Постановою  Кабінету  Міністрів   України   від  21 серпня 2019 року №768 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів» (далі-Порядок).

Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення  угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

Текст колективного договору змін і доповнень до нього оприлюднюється за винятком інформації, доступ до якої обмежено його сторонами відповідно до законодавства.

Відповідно до оновленого Порядку, на повідомну реєстрацію подається один примірник колективної угоди (договору), змін та доповнень до них разом із додатками і супровідним листом.

На вибір пропонується три варіанти подання документів реєструючому органу: 

  • оригінал паперового документа з прошитими і пронумерованими сторінками;
  • оригінал електронного документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;
  • електронна копія оригіналу паперового документа (фотокопія), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.

З метою посилення  інформування заінтересованих суб’єктів реєструючий орган оприлюднює:

  • реєстр колективних угод (договорів), змін і доповнень до них;
  • текст колективних угод (договорів), змін і доповнень до них;
  • власні рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

Реєструючий орган письмово інформує про реєстрацію договору, змін і доповнень до них суб’єкта, який подав на реєстрацію цей документ.

Реєструючий орган не робить жодних написів на примірнику угоди (договору), змін і доповнень до них суб’єкта, і не повертає його сторонам.

Реєструючий орган зберігає поданий примірник документу до заміни новою угодою (договором).

За додатковою інформацією, пов’язаною з укладанням колективних договорів, внесенню змін до діючих колективних договорів запрошуємо звертатись до відділу  праці  управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка за адресою: вул.Менделеєва,6 (будівля ЗОШ№5), каб.№8.