Професійна реабілітація осіб з інвалідністю

З метою реалізації державної політики у сфері реабілітації осіб з інвалідністю, управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області повідомляє про діяльність Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», який розташований в урочищі «Туровча лісова-2», с. Лютіж, Київської області.

У Центрі здійснюється комплексна реабілітація, яка включає заходи з медичної, фізичної, соціальної, психологічної, професійної реабілітації, строк реабілітаційного процесу яких визначається Реабілітаційною комісією Центру після проведення відповідного обстеження особи з інвалідністю і не може перевищувати 60 календарних днів на рік. У разі потреби в наданні особі з інвалідністю послуг з професійної реабілітації, строк реабілітаційного процесу визначається відповідно до навчальних планів, а саме:

  • бджоляр (термін 6 міс.) – початок навчання по мірі формування групи;
  • манікюрник (термін 3,8 міс.) – початок навчання по мірі формування групи;
  • обліковець з реєстрації бухгалтерських даних (термін 10 міс.) – початок навчання по мірі формування групи;
  • перукар (термін 6 міс.) – початок навчання по мірі формування групи;
  • швачка (термін 10 міс.) – початок навчання по мірі формування групи;
  • оператор комп’ютерного набору (термін 10 міс.) – початок навчання травень 2020;
  • взуттьовик з ремонту взуття (термін 10 міс.) – початок навчання жовтень 2020.

Звертаємо увагу, що проведення комплексних заходів із медичної, фізичної, соціальної, психологічної та професійної реабілітації можливе в умовах Центру лише згідно рекомендацій, зазначених в індивідуальній програмі реабілітації, виданої медико-соціальною експертною комісією.

Всіх бажаючих запрошуємо звертатися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м.Авдіївка, вул.Менделеєва, буд.6 (будівля школи №5),  кабінет 7, телефон 050 95 922 14.