Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області звертає увагу одержувачів державних соціальних допомог та житлових субсидій, що, відповідно до Закону України «Про єдиний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов'язаний отримати паспорт громадянина України.

Якщо громадянин досяг 14-річного віку та не отримав паспорт та ідентифікаційний код, це завадить родині оформити та одержати будь-яку державну соціальну допомогу або житлову субсидію.

Також наголошуємо, що відсутність персональних даних унеможливлює проведення перевірки доходів громадян, які отримують державні соціальні допомоги з урахуванням доходів.

Громадянам - одержувачам державних соціальних допомог або житлових субсидій, у складі домогосподарств яких є зареєстровані особи, які досягли 14-річного віку та отримали паспорт громадянина України, необхідно повідомити управлінню соціального захисту населення.

Для отримання додаткової інформації та консультацій запрошуємо звертатися  до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області  за адресою: м.Авдіївка, вул. Менделєєва,  буд.6, кабінет №6 або за телефоном  0956004026.