До уваги роботодавців

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка звертається до керівників підприємств, установ та організацій міста, які використовують найману працю, із рекомендацією розпочати роботу над укладанням нових або подовженням дії укладених колективних договорів на 2020 рік.

Укладання та виконання колективного договору є взаємно необхідними та вигідним для обох його сторін, адже цей документ регулює виробничі, трудові і соціально-економічні відносини.

Цей локальний нормативний акт є необхідним і через ще одну його мету – запобігання конфліктам і спорам, які можуть виникнути в трудовому колективі внаслідок відмінностей в інтересах, прагненнях та поглядах учасників трудового процесу, та їх урегулювання.

Звертаємо увагу учасників трудових відносин, що правові засади розроблення, укладання та виконання колективних договорів визначені Кодексом законів про працю України, статтею 65 Господарського кодексу України, Законами України «Про колективні договори і угоди» та «Про соціальний діалог в Україні».

Протягом 2019 року управлінням соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка проведено повідомну реєстрацію 19 колективних договорів, 36 змін та доповнень до них.

За додатковою інформацією, пов’язаною з укладанням колективних договорів, внесенням змін до діючих колективних договорів, запрошуємо звертатись до відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка за адресою: вул.Менделеєва,6 (будівля ЗОШ№5), каб.№8.