До відома внутрішньо переміщених осіб!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області звертає Вашу увагу на зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання,  в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», а саме:

  • Виплата щомісячної адресної грошової допомоги особам з інвалідністю 1 групи та іншим особам, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, за їх письмовою заявою може проводитися АТ «Укрпошта» з доставкою за фактичним місцем проживання/перебування таких осіб.

Для отримання грошової допомоги уповноважений представник сім’ї звертається за фактичним місцем проживання (перебування) сім’ї до управління соціального захисту населення із письмовою заявою про надання грошової допомоги та необхідним пакетом документів.

Для призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк уповноважений представник сім’ї подає заяву, в якій повідомляє про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги, а також пред’являє довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб усіх членів сім’ї.

Таку заяву на наступний шестимісячний строк може бути подано з дати його початку або не раніше ніж за 15 днів до закінчення поточного шестимісячного строку.

Для отримання додаткової інформації та консультацій запрошуємо звертатися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м.Авдіївка, вул. Менделеєва, буд.6, кабінет №6 або за телефоном 0956004026.