Управління соціального захисту населення інформує

Шановні мешканці міста!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області повідомляє наступне.

Громадянам, які отримували житлову субсидію з жовтня місяця 2019 року по квітень місяць 2020 року у грошовій безготівковій формі (субсидія перераховувалася на облікові записи у системі АТ «Ощадбанк», який в свою чергу виплачував їх комунальним організаціям за фактичними показниками), та не мали станом на 01.05.2020 заборгованості зі сплати житлово-комунальних послуг, житлова субсидія з 01.05.2020 на неопалювальний період була нарахована у грошовій готівковій формі в автоматичному режимі без звернення громадян.

Сума нарахованої житлової субсидії у готівковій формі буде виплачуватися через банківські установи та АТ «Укрпошта».

Одержувачі житлових субсидій, по яким в управлінні соціального захисту населення відсутні дані про банківські реквізити, кошти будуть отримувати через АТ «Укрпошта».

Для отримання коштів через банківські установи, бажаючі можуть звернутися із заявою та виплатними реквізитами, які надаються банком, до управління соціального захисту населення за адресою: вул. Менделеєва, б.6, каб.6.

Для отримання додаткової інформації пропонуємо звертатися до спеціалістів управління за телефоном 0956004026.