Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення військово - цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, інформує про виплату у 2020 році соціальної матеріальної допомоги особам, які проживають у Донецькій області та при народженні дитини у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка» та не отримали її, або опікуну такої дитини, що передбачено розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 11 червня 2020 року№579/5-20.

Соціальна матеріальна допомога є одноразовою виплатою, розмір якої складає 3250 грн. на дитину.

В термін до 09 грудня 2020 року до управління соціального захисту населення необхідно подати наступні документи:

❖ заява.

❖ копія документа, що посвідчує особу одного з батьків (законного представника дитини).

❖ копія свідоцтва про народження дитини.

❖ копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків одного з батьків (законного представника дитини).

❖ копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (подається внутрішньо переміщеними особами).

❖ копія рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

❖ копія рішення про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя).

Запрошуємо осіб, які мають право на отримання соціальної матеріальної допомоги, до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області для оформлення заяви та надання необхідного пакету документів за адресою: м.Авдіївка, вул.Менделеєва, буд.6, каб.6.

У зв’язку з посиленням карантинних заходів, прийом документів проводитиметься ВИКЛЮЧНО за попереднім записом по телефону 0956004026.