ІНФОРМАЦІЯ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ, ЯКІ НАЛЕЖАТЬ ДО ПЕРШОЇ І ДРУГОЇ ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ!

УВАГА!!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 01.09.2020 буде завершено програму щодо виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали прощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області звертає Вашу увагу, що до 31.08.2020 Ви можете звернутися за вищезазначеною допомогою.

Розмір допомоги для дітей віком до 6-ти років складає 1859 грн., віком від 6-ти до 10-ти років - 2318грн., відповідно до розміру прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп з 01 липня 2020 року.

Документи, які необхідно надати для призначення допомоги:

  • заяву одного з батьків дитини або опікуна;
  • копію свідоцтва про народження дітей віком до 10-ти років;
  • довідку з Пенсійного фонду України про сплату Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
  • копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для осіб без громадянства та іноземців);
  • копію рішення відповідного органу про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

 Для ФОП, які зареєструвалися у січні-березні 2020 року довідка з Пенсійного фонду України про сплату Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не потрібна !!!

 Відповідну заяву для призначення допомоги та необхідний пакет документів можна надавати:

✓ до управління соціального захисту населення ВЦА м.Авдіївка Донецької області за адресою : вул. Менделєєва, б.6, каб.6.

✓ в електронній формі з накладенням кваліфікованого електронного підпису на сайті Мінсоцполітики України за посиланням: https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/

 За додатковою інформацією звертайтесь до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області за телефоном 0956004026.