Управління соціального захисту населення інформує

   Управління соціального захисту населення військово - цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, звертає Вашу увагу на те, що документи для призначення і виплати у 2020 році соціальної матеріальної допомоги особам, які проживають у Донецькій області та при народженні дитини у період з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року  мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка» та не отримали її, приймаються    в термін до 09 грудня 2020 року.

Для призначення вищезазначеної допомоги до управління соціального захисту населення необхідно подати наступні документи:

  • заява.
  • копія документа, що посвідчує особу одного з батьків (законного представника дитини).
  • копія свідоцтва про народження дитини.
  • копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків одного з батьків (законного представника дитини).
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (подається внутрішньо переміщеними особами).
  • копія рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).
  • копія рішення про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя).

   Соціальна  матеріальна допомога особам, які мали право на натуральну допомогу «пакунок малюка» та не отримали її,  є одноразовою виплатою, розмір якої складає 3250 грн. на дитину.

   Запрошуємо осіб, які ще не звернулись за отриманням  допомоги, до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації  міста Авдіївка Донецької області для оформлення заяви та надання необхідного пакету документів за адресою: м.Авдіївка, вул.Менделеєва, буд.6, каб.6.

   З питань, що виникають, звертайтеся до спеціалістів управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка за телефоном 0956004026.