Засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

29 жовтня 2020 року, під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Сергія Легенького, проведено засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На засіданні комісії розглянуті наступні питання:
Про стан і перспективи погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по ПрАТ «Авдіївський завод металевих конструкцій».
Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та платежів до Пенсійного фонду України по підприємствам міста.
З першого питання присутніх на засіданні проінформовано, що станом на 01 жовтня 2020 року заборгованість із заробітної плати по ПрАТ «Авдіївський завод металевих конструкцій» становила в сумі 2945,7 тис.грн. (за квітень-серпень 2020 року) перед 187 працівниками.
З метою стабілізації фінансової ситуації підприємство ПрАТ «АЗМК» проводить заходи з удосконалення виробничого процесу та розширення ринків збуту. За інформацією підприємства, до кінця 2020 року заборгованість із заробітної плати буде погашена в повному обсязі.
З другого питання, за пропозиціями Торецького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області (з дислокацією в м.Авдіївці), на засідання були запрошені 3 юридичних особи - підприємства, які мають заборгованість по сплаті ЄСВ та сплаті розрахунків на виплату та доставку пільгових пенсій.
Керівникам підприємств-боржників рекомендовано в найкоротший термін забезпечити погашення заборгованості в повному обсязі.