Шановні громадяни міста Авдіївка, які зареєстровані в межах міста як внутрішньо переміщені особи!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка звертає Вашу увагу, що після взяття Вас на облік як внутрішньо переміщену особу (далі – ВПО), пенсії, стипендії, усі види соціальної допомоги та компенсацій, субсидії та пільги (далі - соціальні виплати) за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування будуть призупинені та поновлені у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2017 №365 виключно через рахунки публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України». 

Для призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО подає відповідну заяву до органу, що здійснює соціальні виплати. До заяви додається копія довідки про взяття на облік ВПО та пред’являється оригінал такої довідки.

Для призначення (відновлення) соціальних виплат, проводиться перевірка достовірності зазначеної в заяві інформації про фактичне місце проживання/перебування ВПО.

За результатами проведеної перевірки складається акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. Питання призначення (відновлення) соціальних виплат потім вноситься на розгляд комісій з питань призначення (відновлення) соціальних виплат ВПО.

Комісія може відмовити заявникові у призначенні (відновленні) такої виплати в разі його відсутності за фактичним місцем проживання/перебування, зазначеним у заяві про призначення (відновлення) соціальної виплати.

За більш детальною інформацією звертайтеся до управління соціального захисту населення ВЦА: м.Авдіївка, бул.Шевченко, 13.