До уваги роботодавців! Гарантії для працівників на час виконання державних обов’язків

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка нагадує , що частиною 2 статті 39 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» визначено, що громадяни України, призвані на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, користуються гарантіями, передбаченими частинами третьою та четвертою статті 119 Кодексу законів про працю України, а також частиною першою статті 51, частиною п’ятою статті 53, частиною третьою статті 57, частиною п’ятою статті 61 Закону України «Про освіту».

Статтею 119 Кодексу законів про працю встановлено, що за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігається місце роботи, посада  і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб - підприємців, у яких вони працювали на час призову.

З метою забезпечення соціальних гарантій громадянам, призваним на військову службу, звертаємо увагу керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності на необхідність інформування УСЗН військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка про наявність серед штатних працівників осіб, які призиваються на військову службу. Інформацію надавати на електрону адресу : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за адресою бул. Шевченка, 13, м. Авдіївка, Донецька область, 86065 , телефон (06236)3-39-72