Роз'яснення щодо порядку надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг від управління соціального захисту населення

Шановні мешканці м.Авдіївка!

Ми були і є для Вас надійними партнерами. Ми і зараз Вам допоможемо.

У відповідності до змін до Порядку призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, з 01 травня 2017 року, у разі наявності простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних  послуг, субсидія на наступний строк не призначається.

Виправити положення можливо за умови, якщо протягом двох місяців з дати інформування про не призначення субсидії на наступний строк, громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладання договору про її реструктуризацію. В такому випадку субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин  документально підтвердив сплату заборгованості або укладання договору.

З метою уникнення ситуацій із відмовою у призначенні субсидії, просимо Вас звернутися до організацій-надавачів житлово-комунальних послуг для погашення заборгованості в повному обсязі або укладання договору про її реструктуризацію.

За додатковою інформацією можете  звернутися до управління соціального захисту населення ВЦА м.Авдіївка за адресою: м.Авдіївка,б. Шевченко, б.13   або за телефонами 3-97-61; 3-25-85.