ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ


Протягом березня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 297 осіб, в тому числі 57 осіб з інвалідністю, яким надано 2391 послугу (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо).

Детальніше...

Разом проти туберкульозу

Щорічно у всьому світі 24 березня відзначається Всесвітній День боротьби з туберкульозом. Туберкульоз – це інфекційне захворювання, яке визивається мікобактерією туберкульозу. Його основні симптоми: кашель, що триває 2-3 тижні; рясне потовиділення; вночі слабкість; безпричинна втрата ваги; температура вище 37 градусів без видимої причини, що триває понад тиждень. Найчастіше при туберкульозі уражені легені, також може розвиватися патологічний процес в інших органах і тканинах. Це інфекційне захворювання становить серйозну загрозу для населення всього світу та має соціальну значимість.

Детальніше...

Великий Кобзар

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета… Традиційно український народ у цей весняний час звертається до постаті Тараса Шевченка, до постаті, яка у своїй величі була, є і залишиться ні з чим незрівняною, невичерпною для людського подиву й осягнення. Творчість геніального сина українського народу непідвладна часові. Його спадщина належить не лише Україні, а й усьому людству.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ


Протягом лютого 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 308 осіб, в тому числі 58 осіб з інвалідністю, яким надано 2170 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний та фізичний супровід тощо).

Детальніше...

Безоплатна правова допомога

 Правова допомога, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел (ст.1 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»).

Детальніше...

Сьогодні, нарешті, і колектив територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради відвідав виставку «Війна Росії проти України» в Народному музеї історії Авдіївки

Завідувач музею, Тетяна Переверзєва, розповіла про невідомі факти цієї гібридної війни. Війни проти українського народу.

Детальніше...

АНГЕЛИ ПАМ’ЯТІ

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, працівники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради долучилися до тихої акції «АНГЕЛИ ПАМ’ЯТІ», яка відбулася 19 лютого 2021 року на бульварі Шевченка м. Авдіївка.

Детальніше...

МУЛЬТИДИСЦІПЛІНАРНИЙ ПІДХІД ДО СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ


Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради продовжує проводити планові виходи мультидисциплінарної команди.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ


Протягом січня 2021 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 312 осіб, в тому числі 60 осіб з інвалідністю, яким надано 2026 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний супровід, тощо).

Детальніше...

ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ ДО СТРЕСУ


Тенденції інтенсивного і напруженого сучасного ритму життя людини призводять до збільшення негативних емоцій, які, накопичуючись, формують яскраво виражені та тривалі стресові стани, особливо під час карантинних обмежень.

Детальніше...

УКРАЇНА – ЄДИНА СОБОРНА КРАЇНА


День Соборності України — державне свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Детальніше...