ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ


В умовах погіршення епідемічної ситуації в регіоні та країні цілому територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради особливу увагу приділяє захисту соціальних робітників та працівників, які щоденно дбають про своїх підопічних (осіб похилого віку та осіб з інвалідністю) та в процесі роботи контактують із великою кількістю людей.

Детальніше...

СПОРТ ДЛЯ ВСІХ – РАДІСТЬ ЖИТТЯ


Підопічні територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради та просто активні жіночки нашого міста прийняли участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Спорт для всіх – радість життя», організованого КЗ «Авдіївський міський центр фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації  міста Авдіївка.
З урахуванням вікової категорії спортсменки поважного віку під приємну музику разом із тренером виконували фізичні вправи з елементами стретчингу, розтяжки на всі групи м`язів.
Наприкінці заходу всі учасниці отримали грамоти та подарунки від організаторів.
Даний захід так сподобався учасницям, що вони висловили побажання і надалі регулярно займатися такими фізичними вправами.  Адже, спорт – це рух, а рух – це життя.

Детальніше...

ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ


Спільна допомога у вирішенні проблем найбільш вразливих верств населення – є важливим кроком на шляху до становлення сильної громади.
Так, об`єднавши спільні зусилля, працівники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради та пожежники ДПРЗ-15 ГУДСНС України у Донецькій області у присутності працівників Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області здійснили очищення пожежонебезпечної ділянки від сухої трави та паростків дерев за адресою: вул. Сапронова,27. За даною адресою з 2014 року ніхто проживає, тому подвір`я знаходилося в занедбаному стані. Поряд по сусідству проживають маломобільні громадяни: літня жінка разом із сином, особою з інвалідністю І групи «А». У зв`язку із пожежонебезпечною ситуацією у регіоні та враховуючи фізичний стан цих людей, будь яке загоряння могло бути для них фатальним.

Детальніше...

ШВИДКА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА

Нагадуємо, що з початку карантину в місті Авдіївка працює «ШВИДКА СОЦІАЛЬНА ДОПОМОГА»(адресна доставка продуктів харчування та медикаментів) для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю 1 групи. Продукти та медикаменти придбаються за кошти замовника.

Для отримання даної послуги необхідно звернутися за тел.095-361-99-06 з 8-00 до 12-00 (щоденно) та залишити диспетчеру територіального центру відомості про себе та перелік закупок, які необхідно доставити. Після цього з вами зв`яжуться волонтери для уточнення деталей замовлення та доставки.

Детальніше...

СПІВПРАЦЮЄМО З ПРООН

В рамках співпраці із командою компоненту “Громадська безпека та соціальна згуртованість» Програми ООН із відновлення та розбудови  миру в Україні, за фінансуванням Європейського Союзу, «велопарк» територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради поповнився чотирма новенькими велосипедами та необхідним приладдям до них: світловідбиваючими  жилетами та браслетами, катафотами, ліхтариками та замками. Тепер соціальні робітники територіального центру  майже всі забезпечені транспортними засобами, велосипедами, які значно полегшують їх робочий процес та скорочують витрати часу на дорогу до своїх підопічних, які проживають на віддалених вулицях міста Авдіївка.

Щиро вдячні нашим партнерам за допомогу і підтримку, та сподіваємося й надалі на продуктивну та результативну співпрацю в досягненні спільних цілей.

Детальніше...

Ретро- вечірка «Авдіївка.ФМ»


В рамках проведення в м. Авдіївка фестивалю мистецтв (Авдіївка ФМ) вперше на денній сцені фестивалю пройшла вечірка для людей похилого віку. Ця спільна ініціатива була реалізована командами Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради та Палацу Культури і творчості ПрАТ «АКХЗ».
На локації «Бульвар Шевченко» літні люди нашого міста мали змогу не тільки послухати улюблені пісні їх молодості, а й потанцювати під запальний рок-н-рол, твіст, українські народні та сучаcні популярні пісні.
 Спочатку всіх присутніх своїм співом зачарував хор ветеранів ПК і Т ПрАТ «АКХЗ», а потім підопічні територіального центру та просто перехожі вже підхоплювали танцювальну естафету. Між танцювальними номерами люди залюбки спілкувалися та ділилися своїми історіями та враженнями: згадували перші танці у клубах, перше кохання, перше знайомство зі своїми другими половинками. Присутні подружні пари розкривали секрети щасливого сімейного життя (60 та 45 років разом). А одинокі літні люди мали змогу знайти собі нових друзів.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ


Протягом вересня 2020 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 315 осіб, в тому числі 54 особи з інвалідністю, яким надано 2035 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, допомога у косметичному ремонті, соціальний супровід, тощо).
Надано:
-    послуг перукаря на дому - 127 осіб;
-    послуг психолога – 134 особи (психологічна підтримка), 9осіб (консультування);
-    прокат технічних та інших засобів реабілітації видано 20 одиниць (3-милиці ліктьові;17-ходунки-рамки);
-    транспортна соціальна послуга «Соціальне таксі» - здійснено 8 перевезень;
-    мультидисциплінарною командою здійснено 9 відвідувань.

 Згідно графіку перевірок на 2020 рік робочою групою територіального центру проведено перевірку якості соціальної послуги догляду вдома трьох дільниць соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома (відвідано 29 отримувачів соціальної послуги).

В вересні прийнято на обслуговування до відділення соціальної допомоги вдома – 4 особи похилого віку.
З питання отримання соціальних послуг можна звертатися за адресою:
м. Авдіївка, вул. Менделеєва,6 (будівля ЗОШ №5, 2-й поверх) або за тел.: 095-361-99-06.
Звертайтеся – ми допоможемо!

Детальніше...

БУДЕМ ЖИТИ!!!


 Якщо молодість життя можна порівняти з весною, то пора осені - це пора людей старшого та похилого віку. В цю пору людина починає, як і в природі збирати свої врожаї.
Перший день жовтня розпочинається зі свята – Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.
За традицією в м.Авдіївка саме першого жовтня відзначають та вшановують людей поважного віку. І цей рік не став винятком: з дотриманням всіх протиепідемічних норм в ПК відбувся святковий концерт «Осінні мотиви». Розпочалося святкування з привітального слова директора ПКТіС ПАТ «АКХЗ» Оксани Борисової, яка залюбки відчинила двері свого закладу для людей поважного віку- підопічних територіального центру та ветеранів нашого міста. На заході також були присутні поважні гості: керівник військово-цивільної організації м. Авдіївка Віталій Барабаш та його заступники Сергій Легенький та Євген Удовенко. Душевними піснями всіх присутніх розважали хор ветеранів та інші вокалисти ПКТіС ПАТ «АКХЗ».

Детальніше...

УВАГА – НАЙДОРОЖЧИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ

Напередодні свята – Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана директор територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради Тетяна Мамчич разом із  працівниками, завідувачем відділення соціальної допомоги та фахівцем із соціальної роботи (з дотриманням всіх протиепідемічних норм) відвідали найстарших підопічних територіального центру, учасників бойових дій та ветеранів праці: Колесова В.В. (93 роки), Нікішину Н.Т. (88 років), Мельникову Т.П. (89 років), Откидач В.В. (91 рік), Боровльову А.М. (89 років).

Увага, невелички смаколики та актуальні під час карантину «подаруночки»(маски, гумові рукавички та антисептики) дуже  розчулили стареньких. Адже, увага для людей поважного віку – це найдорожчий подарунок. Не забувайте про це!

Детальніше...

ДОПОМАГАЄМО ЛІТНІМ ЛЮДЯМ


Похід до лікаря для маломобільної літньої людини або людини з інвалідністю – це справжня проблема. А якщо потрібен ще й лікар-стоматолог?!
Не біда! На допомогу завжди готові прийти соціальні працівники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради.
Так, працівниками територіального центру було організовано прийом, транспортування, фізичний супровід літньої жінки (підопічної територіального центру) до лікаря-стоматолога в Авдіївську міську лікарню. До речі, моральна підтримка, безпосередньо вже в лікарні, теж знадобилась жінці.
Працівники територіального центру завжди готові надати допомогу та підтримку.
З питання отримання соціальних послуг можна звертатися за адресою:
м. Авдіївка, вул. Менделеєва,6 (будівля ЗОШ №5, 2-й поверх)
або за тел.: 095-361-99-06.
Звертайтеся – ми допоможемо!

Детальніше...

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ПИЛЬНОСТІ – ВАШЕ ЗДОРОВ`Я В ВАШИХ РУКАХ !!!

У зв`язку із посиленням карантинних заходів, спричинених новими лабораторно підтвердженими випадками захворювання на COVID-19 в м. Авдіївка, територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради була проведена інформаційно-роз`яснювальна робота на вулицях міста щодо важливості неухильного дотримання протиепідемічних норм та використання індивідуальних засобів захисту.
В ході спілкування з мешканцями міста працівники територіального центру робили акцент на самосвідомості та пильності кожного. Були  розповсюджені тематичні буклети та індивідуальні засоби захисту (маски, гумові рукавички).

Детальніше...

Соціальна адаптація людей похилого віку та осіб з інвалідністю міста Авдіївка

Започатковано реалізацію проекту, спрямованого на соціальну адаптацію людей похилого віку та осіб з інвалідністю міста Авдіївка.
На базі Територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради за підтримки Військово-цивільної організації м. Авдіївка та партерів, міжнародних благодійних організацій, планується реалізація проекту, спрямованого на соціальну адаптацію осіб похилого віку та осіб з інвалідністю міста Авдіївки.

Детальніше...