УКРАЇНА – ЄДИНА СОБОРНА КРАЇНА


День Соборності України — державне свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Детальніше...

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ


Протягом грудня 2020 року територіальним центром соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради обслуговано 315 осіб, в тому числі 59 осіб з інвалідністю, яким надано 2310 послуг (прибирання оселі, приготування їжі, оплата комунальних послуг, придбання продуктів харчування та ліків, соціальний супровід, тощо).

Детальніше...

Підвищення стресостійкості


Зазначається, що від успішного вирішення питань розвитку стресостійкості залежить ефективність професійної діяльності соціальних робітників, здатних підтримувати високу опірність негативним діям, доцільність поведінки, зберігаючи психофізичне благополуччя, здійснюючі пошук шляхів забезпечення успішного функціонування та підвищення безпеки своєї праці, особливо під час карантинних обмежень.

Детальніше...

ВИФЛЕЄМСЬКИЙ ВОГОНЬ МИРУ


Завдяки пластунам міської громадської молодіжної організації «Станиця Авдіївка пласту – національної скаутської організації України» в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради запалав Вифлеємський Вогонь Миру, що символізує мир, любов та добро.

Детальніше...

Ремонтні роботи тривають

Сьогодні заступники керівника військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Легенький С.В. та Котова Ю.В. разом із представником партнерів УВКБ ООН здійснили візит на майбутній об`єкт соціальної сфери, де вже в наступному році буде розміщено територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради.

Детальніше...

БЕРЕЖИ СЕБЕ!


COVID-19 продовжує стрімке поширення. Зі зростання кількості хворих в нашому місті зростають і шанси захворіти для кожного. Особливо більшої обачності треба виявляти людям похилого віку.

Детальніше...

ТВОРИ ДИВА

Життя так швидко минає. Коли ти молодий, то здається ще все попереду, що в тебе так багато часу для здійснення своїх мрій, що весь світ належить лише тобі. Ти просто живеш, насолоджуєшся життям, поряд близькі люди, твоє життя вирує різними хвилями. Ти можеш обирати майже все, що тебе оточує: роботу, друзів, чим займатися у вільний час.

Детальніше...

В територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради надається соціальна послуга перукаря

Дана послуга здійснюється як безоплатно, так і на платній основі, відповідно до тарифів, затверджених наказом директора центру. Вартість стрижки не модельної коштує 21грн. 20коп.(плюс комісія банку).

Детальніше...

Робота в умовах карантину

Пандемія не вщухає. Холодна пора року дає сприятливі умови для поширення респіраторних інфекцій, до яких належить і COVID-19. Тому треба постійно зберігати пильність та обачність.

Детальніше...

Реалізація спільного проекту

За підтримки військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка та Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) започатковано реалізацію спільного проекту, спрямованого на соціальну адаптацію людей похилого віку та осіб з інвалідністю міста Авдіївка. В територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради планується відкриття відділення денного перебування, на базі якого буде функціонувати простір психосоціальної підтримки, дозвілля та особистісного розвитку для осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.

Детальніше...