Історична довідка територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради створено згідно рішення Авдіївської міської ради народних депутатів від 18 жовтня 1995 року, як структурний підрозділ управління праці та соціального захисту населення.

Рішенням Авдіївської міської  ради від 04.02.2010 № 5/54-1190 «Про створення юридичної особи - територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради» був створений територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради шляхом виділу частки майна  управління праці та соціального захисту населення, згідно передавального балансу, станом на 04.02.2010.

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради (далі – територіальний центр) є юридичною особою,  має самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства, бланк, печатку та штампи.

Територіальний центр утворений для  надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання та в умовах стаціонарного перебування.

До складу територіального центру входять:

- відділення  соціальної допомоги вдома;

- відділення стаціонарного догляду  для постійного проживання.

Очолює територіальний центр директор.

Основними завданнями територіального центру є:

- виявлення громадян для обслуговування;

- формування електронної бази даних таких громадян;

- визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у наданні соціальних послуг;

- забезпечення якісного надання соціальних послуг;

- установлення зв’язків з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує територіальний центр з метою сприяння в наданні  соціальних послуг громадянам.

Територіальний центр надає послуги:

- догляд вдома;

- догляд стаціонарний;

- консультування;

- соціальна адаптація;

- перукаря;

- безоплатні послуги по прокату технічних та інших засобів реабілітації.