ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ


Спільна допомога у вирішенні проблем найбільш вразливих верств населення – є важливим кроком на шляху до становлення сильної громади.
Так, об`єднавши спільні зусилля, працівники територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради та пожежники ДПРЗ-15 ГУДСНС України у Донецькій області у присутності працівників Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області здійснили очищення пожежонебезпечної ділянки від сухої трави та паростків дерев за адресою: вул. Сапронова,27. За даною адресою з 2014 року ніхто проживає, тому подвір`я знаходилося в занедбаному стані. Поряд по сусідству проживають маломобільні громадяни: літня жінка разом із сином, особою з інвалідністю І групи «А». У зв`язку із пожежонебезпечною ситуацією у регіоні та враховуючи фізичний стан цих людей, будь яке загоряння могло бути для них фатальним.

Висловлюємо щиру подяку т.в.о. начальника ДПРЗ-15 ГУДСНС України у Донецькій області Костенко Андрію та т.в.о. начальника Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області Процику Роману за надану допомогу та підтримку у вирішенні проблемного питання – усунення небезпеки для життя і здоров`я вразливих категорій громадян нашого міста.
Добре, що в нашому місті є справжні Чоловіки, які завжди готові прийти на допомогу!