ПРОТИЕПІДЕМІЧНІ ЗАХОДИ


В умовах погіршення епідемічної ситуації в регіоні та країні цілому територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради особливу увагу приділяє захисту соціальних робітників та працівників, які щоденно дбають про своїх підопічних (осіб похилого віку та осіб з інвалідністю) та в процесі роботи контактують із великою кількістю людей.

Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома перед виходом на дільницю до підопічних, щоденно проходять температурний скринінг та інструктаж щодо здійснення профілактичних заходів з метою раннього виявлення осіб із підозрою на захворювання серед громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. На даний час всі соціальні робітники забезпечені антисептиками та засобами індивідуального захисту (масками та гумовими рукавичками).
Попередження коронавірусної інфекції та організація якісного обслуговування підопічних територіального центру на сьогодні є важливим завданням для всього колективу територіального центру.