Управління соціального захисту населення запрошує.

Запрошуємо учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області для вирішення питання отримання психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів.

Психологічна реабілітація передбачає надання таких послуг, як психологічна діагностика, психологічна просвіта та інформування, психологічне консультування, психологічна підтримка і супроводження, психотерапія, групова робота.

Повідомляємо, що до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасників АТО включене товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Токарі», яке розташоване в мальовничому місці Лебединщини Сумської області.

М'який клімат санаторію сприяє ефективному оздоровленню і лікуванню завдяки мінеральному джерелу і місцевим торф'яним грязям.

Потурбуйтесь про час проходження психологічної реабілітацію заздалегідь та зверніться до управління соціального захисту населення для уточнення дати заїзду до санаторію.

Сподіваємось, що проходження реабілітації та відпочинок принесуть Вам багато радісних хвилин.

Управління соціального захисту населення,
м.Авдіївка, бульвар Шевченка, буд.13, каб.№7,
телефон: (06236) 33972.