ДО УВАГИ

Реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю» надає реабілітаційні послуги особам з інвалідністю з усіх регіонів України, включаючи учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та учасників бойових дій.

Центр розташований поблизу с.Лютіж Вишгородського району Київської області в мальовничій лісопарковій місцевості на березі Київського водосховища. Чарівна лісова природа, доглянута територія, наповнене киснем чисте повітря та співи птахів створюють чудову психологічну атмосферу для перебування в Центрі. В реабілітаційному процесі активно задіяні зали з лікувальної фізкультури, басейн, бальнеовідділення, масажний кабінет, спортивний майданчик, а проведення дискотек, конкурсів, тематичних вечорів ефективно підвищують психоемоційний стан реабілітантів.

У процесі психологічної реабілітації беруть участь висококваліфіковані, досвідчені психологи, які працювали з українськими бійцями безпосередньо в зоні АТО та продовжують надавати послуги з психологічної реабілітації особами, які одержали психотравми у зоні бойових дій на сході України та під час Революції Гідності.

Свою оздоровчу та психокорегуючу діяльність Центр поєднує з професійним навчанням осіб з інвалідністю. В оснащених навчальних кабінетах і майстернях особи з інвалідністю можуть опанувати наступні професії: бджоляр, взуттьовик з ремонту взуття, вишивальник, манікюрник, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, оператор комп’ютерного набору, перукар, секретар керівника, слюсар з ремонту автомобілів, швачка.

Реабілітація, проживання, харчування в Центрі здійснюється безкоштовно, за рахунок коштів Державного бюджету. За бажанням вступу до Центру, реабілітант має звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання.

За більш детальною інформацією запрошуємо звертатися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (м.Авдіївка, бул.Шевченка, 13, каб.8)  або за телефоном (06236)3-39-72, 0956004026.