Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення інформує учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності про можливості проходження психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів.

Психологічна реабілітація передбачає: психологічну діагностику, психологічну просвіту та інформування, психологічне консультування, психологічну підтримку і супроводження, психотерапію, групову роботу.

До переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності включене ТОВ «Санаторій Токарі», яке розташовано в мальовничому місці Сумської області.

Юридична адреса ТОВ «Санаторій Токарі»: вул.Санаторна,96, с. Токарі, м.Лебедин, Сумської області, веб-сайт: www.tokari.com.ua,

 тел. (050)868-82-38, (050)300-12-81

Детальну інформацію про умови проживання, харчування та перелік послуг з психологічної реабілітації санаторію розміщено за посиланням.

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області, (м.Авдіївка, бульвар Шевченка, буд.13, каб№8), телефон (06236)33972, (095)600-40-26.