Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення інформує учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності про можливості проходження психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів.

Психологічна реабілітація передбачає: психологічну діагностику, психологічну просвіту та інформування, психологічне консультування, психологічну підтримку і супроводження, психотерапію, групову роботу. Індивідуальна робота включає психопрофілактику, психокорекційну допомогу та надання психологічних консультацій.

До переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності включено Державну реабілітаційну установу «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», який розташовано у Київській області.

Юридична адреса Державної реабілітаційної установи «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»: урочище «Туровча лісова-2», с. Лютіж, Вишгородський район, Київська область, веб-сайт: www.vcpri.com.ua, тел. (04596)40-011, (04596)40-394

Детальну інформацію про умови проживання, харчування та перелік послуг з психологічної реабілітації санаторію розміщено за посиланням.

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області, (м.Авдіївка, бульвар Шевченка, буд.13, каб№8), телефон (06236)33972, (095)600-40-26