Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення інформує учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності про можливості проходження психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів.

Психологічна реабілітація передбачає: психологічну діагностику, психологічну просвіту та інформування, психологічне консультування, психологічну підтримку і супроводження, психотерапію, групову роботу.

До переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності включене Товариство з обмеженою відповідальністю «Пансіонат «Ірбіс», який розташовано на березі Чорного моря у місті Скадовську Херсонської області.

Юридична адреса Державної Товариство з обмеженою відповідальністю «Пансіонат «Ірбіс»: вул. Поповича 1, м.Скадовськ, Херсонська область, веб-сайт: www.irbis.ks.ua, тел. 0553450127, 0508402555

Детальну інформацію про умови проживання, харчування та перелік послуг з психологічної реабілітації санаторію розміщено за посиланням.

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області, (м.Авдіївка, бульвар Шевченка, буд.13, каб№8), телефон (06236)33972, (095)600-40-26