Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області інформує, що за ініціативою Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання дружин і матерів учасників АТО», у місті Бахмут планується проведення 3 – денного семінару (30, 31 жовтня – 1 листопада 2018) «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», який має на меті вирішення однієї з головних проблем, що виникають у ветеранів війни при поверненні до мирного життя – проблеми працевлаштування. Програма реалізується за фінансової підтримки Міністерства соціальної політики України.

Для участі у семінарі ветеранам війни потрібно надіслати листа на електрону адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Витрати на проживання та харчування іногородніх учасників семінару покриваються організаторами.

З кожним ветераном, який забажає прийняти участь у семінарі, зв’яжуться організатори.

Адреса місця проведення заходу буде уточнена організаторами після узгодження переліку осіб, що забажають прийняти участь у вищевказаному семінарі.

Контактний телефонний номер організаторів: 067-266-86-33.

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області, (м.Авдіївка, вул. Менделеєва, буд.6, каб№7), телефон (095)664-01-46