Шановні учасники антитерористичної операції!

Управління соціального захисту населення військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області доводить до Вашого відома інформацію, яка може бути корисною.

За ініціативою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”, створено програму “Соціальна картка учасника АТО”, яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу.
На сьогодні це єдина Всеукраїнська соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій - “СОЦІАЛЬНА КАРТКА УЧАСНИКА АТО”, яка створена за підтримки Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства Оборони України, Національної Гвардії України, Служби Безпеки України, Державної Прикордонної Служби України, соціально - відповідального бізнесу.
«Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”» є інструментом, що, за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення, дозволяє кожному власнику отримувати такі можливості:

  • безкоштовна правова підтримка та юридична консультація;
  • безкоштовне обстеження та надання медичних послуг;
  • психологічна підтримка;
  • знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах;
  • освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх родин.

Отримати соціальну картку може кожен громадянин, який має посвідчення учасника бойових дій та є реальним учасником антитерористичної операції.

Більше інформації на сайті kartka.ukrazom.org.