ШАНОВНІ УЧАСНИКИ АТО!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області нагадує, що постраждалі учасники антитерористичної операції мають право пройти лікування у санаторно-курортних закладах, згідно медичних рекомендацій. Винятком є військовослужбовці, ветерани війни, ветерани військової служби та деякі інші категорії, які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Учасник антитерористичної операції має можливість самостійно обрати заклад санаторно-курортного лікування залежно від власних вподобань (відповідно до профілю захворювання) та пріоритетів (за умови наявності у даному закладі ліцензії на провадження медичної практики із санаторно-курортного лікування).

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області рекомендує Вам ознайомитись з переліком закладів для оздоровлення за наступним посиланням.

Завжди ради допомогти Вам у виборі санаторно-курортного закладу для оздоровлення. За більш детальною інформацією звертайтися за адресою: м. Авдіївка, бул. Шевченка, 13, каб.7, 8 або за телефоном (06236)3-39-72.