ШАНОВНІ УЧАСНИКИ АТО!

Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області пропонує пройти психологічну реабілітацію учасникам антитерористичної операції у наступних реабілітаційних установах:

1. ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт», вул.Гагаріна 1а, смт.Сергіївка, м.Білгород-Дністровський, Одеська обл. тел. (050)4953001.

Розроблено програму комплексного психологічного обстеження та проведення заходів з військовослужбовцями, виведеними з місць бойових дій. План психологічної реабілітації учасників АТО передбачає участь бійців у культмасових заходах санаторію, безкоштовного відвідування кінозалу, двічі на тиждень поїздки на екскурсії за кошти здравниці до середньовікової фортеці м.Білгорода-Дністровського, Свято-Миколаївської церкви с.Кулевча, святого джерела Іоана Сичавського м. Білгорода-Дністровського.

2. ДП «Клінічний Санаторій «Курорт Березовські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» с.Березівське, Дергачівський р-н, Харківська обл. тел. (057)703316, (057)7122027.

Надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають проведення індивідуальних та групових занять досвідченими психологами, комфортне розміщення в номерах, прийом лікувальної мінеральної води. Спортивно-оздоровчі заходи, зокрема безоплатне відвідування басейну, спортивної та тренажерної зали, лікувальну гімнастику, відвідування освітньо-пізнавальних та релаксаційних заходів, включаючи концерти, кіно, бібліотека, wi-fi зона тощо.

Для отримання психологічної реабілітації учасник антитерористичної операції звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації, або за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття особи, що переміщується з тимчасово окупованої території України, та заповнює відповідну заяву.

До заяви додаються:

- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

- копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

За додатковою консультацією запрошуємо звертатися до управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області  

(м. Авдіївка, бул. Шевченка, 13, каб.7, 8) 

або за телефоном (06236)3-39-72.