Двомісячник з благоустрою

З метою наведення  порядку після зимового періоду, забезпечення належного санітарно-гігієнічного стану, благоустрою та озеленення території міста Авдіївка  з 20 березня по 20 травня  у  місті триватиме двомісячник з благоустрою, а  21 квітня оголошено днем  довкілля.

Двомісячник чистоти дасть старт масовим сезонним роботам із благоустрою та озеленення території Авдіївки. У всіх районах міста буде забезпечене  вивезення сміття, посадка дерев та кущів, будуть приведені в порядок дворові території, газони, дитячі майданчики.

Кожен мешканець міста може зробити свій внесок у спільну благородну справу, оскільки всі ми  патріоти своєї маленької батьківщини і чистота нашого міста, його площ і вулиць, парків і скверів, дворів і будинків передусім залежить від усіх нас.

Мешканці Авдіївки завжди славилися своєю хазяйновитістю і охайністю. Будемо ж дбайливими господарями – за доброю українською традицією з приходом весни наведемо лад у нашому спільному домі. Тож об’єднання зусиль всіх небайдужих авдіївчан на благо рідного міста має стати чудовим прикладом любові і шани до свого рідного міста.

Звертаємось до всіх жителів приватного сектору і  багатоквартирних будинків із закликом взяти найактивнішу участь у санітарному прибиранні вулиць, скверів та парків, прибудинкових територій, під’їздів будинків, долучитися до висадки мальовничих квітників та створення цікавих малих архітектурних форм у  дворах багатоповерхівок.

Закликаємо колективи  підприємств,  організацій, установ  всіх  форм  власності,  громадські  організації    навести лад  на  закріплених територіях, вулицях,  в парках, скверах, зонах  відпочинку. 


Переконані, що спільними зусиллями ми перетворемо Авдіївку на охайне і комфортне для проживання місто!

Військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області