Всесвітня акція «Година Землі».

Цього року хвиля Години Землі прокотиться світом 24 березня 2018 року. ​​Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя - чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого. 

Всесвітня компанія Година Землі стартувала у 2017 році. Це найбільший у світі природоохоронний рух, започаткований Всесвітнім фондом природи (WWF), який  заохочує сотні мільйонів людей по всьому світу щось змінити  у своєму житті заради Планети. Цей рух підтримують вже 187 країни і більше 7000 міст та містечок по всьому  світі. В Україні вперше підтримали компанію у 2009 році.

У поточному році в суботу 24 березня 2018 року о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої планети. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, компанія наголошує на необхідність щоденних дій кожного громадянина спрямованих на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Пропонуємо 24 березня 2018 року о 20.30 взяти участь у компанії Година Землі-2018 та вимкнути світло і прилади, що не є суттєво важливими, на одну годину. Це сприятиме як збереженню довкілля, так і підвищенню іміджу України у світі.